سنگ مرمریت اداوی

سنگ مرمریت اداوی

سنگ مرمریت اداوی


مرمریت اداوی با زمینه کرم صورتی مشخص میشود


زمینه مرمریت اداوی کرم تا صورتی و رگه های آن قرمز رنگ است.مرمریت اداوی در رده سنگ هایی با قیمت مناسب قرار می گیرند. از مرمریت اداوی برای تهیه پله، زیر پله و سنگ کف استفاده می شود. در سورت بندی های متداول می توان مرمریت اداوی را در 3 دسته اصلی مرمریت اداوی کرم، مرمریت اداوی کرم صورتی و نیز مرمریت اداوی درجه دو قرار داد. مرمریت اداوی درجه دو میتواند شامل لکه های قرمز یا زرد رنگ و یا رگه های بزرگ زرد رنگ باشد. مرمریت اداوی برای استفاده در مناطق سردسیر و پر رطوبت مقاومت مناسبی دارد و توصیه می شود.

مرمریت اداوی به عنوان پله و پلاک در معماری داخلی پرمصرف است.

مرمریت اداوی در رده قیمت مناسب ها قرار می گیرد.

همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.


09371450138

09122641951


کانال تلگرام
@afrand_trading

معرفی

مرمریت اداوی در رده سنگ هایی با قیمت مناسب قرار می گیرند. از مرمریت اداوی برای تهیه پله، زیر پله و سنگ کف استفاده می شود. در سورت بندی های متداول می توان مرمریت اداوی را در 3 دسته اصلی مرمریت اداوی کرم، مرمریت اداوی کرم صورتی و نیز مرمریت اداوی درجه دو قرار داد. مرمریت اداوی درجه دو میتواند شامل لکه های قرمز یا زرد رنگ و یا رگه های بزرگ زرد رنگ باشد. مرمریت اداوی برای استفاده در مناطق سردسیر و پر رطوبت مقاومت مناسبی دارد و توصیه می شود.

موارد استفاده

استفاده به عنوان پله های داخلی و خارجی

سنگ بدنه داخلی

استفاده به عنوان سنگ کف

ملاحظات آب و هوایی

مرمریت اداوی برای استفاده در مناطق سردسیر و پر رطوبت مقاومت مناسبی دارد و توصیه می شود. مواردی شاهد بر یخ زدگی و ترکیدگی گزارش نشده است.

برای اطلاع از قیمت :
پله اداوی
پلاک اداوی
و فرشی اداوی
تماس بگیرید.
Call Now Button